لطفاً کمی صبر کنید...

قوانین و مقررات شرکت طراحی سایت راینت


در ازای مبلغی که شما میپردازید، ما وب سایت شما را بر روی یک یا چند تا از سرورهای خود میزبانی میکنیم. تا زمانیکه شما شرایط و ضوابط استفاده از سرویسهای ما و یا هر توافق نامه ی دیگری که ممکن است بین شما و راینت برقرار شود را رعایت نمایید میتوانید از سرویسهای راینت استفاده کنید. راینت تضمین مینماید تمام سرویسهای خود را اعم از اشتراکی و اختصاصی، دقیقا طبق مشخصاتی که در سایت آمده است به مشتری ارائه کند و سرویس گیرنده(مشتری) نیز متعهد میشود که از سرویسها فقط در چهارچوب مشخصات تعیین شده برای آن سرویس استفاده نماید. زین پس در این صفحه کلمه ی “خدمات” اشاره به سرویسهای میزبانی و هرگونه سرویس دیگری که توسط راینت ارائه میشود دارد، و کلمه ی “شرکت”، “ما” و یا راینت اشاره به گروه خدمات میزبانی راینت دارد.

میزبانی داده ها


برای ما جهت میزبانی وب سایت شما بسیار مهم است که فایلها و محتویات وب سایت شما بر روی سرورهای ما قرار داشته باشند. با انجام دادن اینکار، شما به ما این اجازه را میدهید که سایت شما را در دسترس کاربران اینترنت قرار دهیم. بدیهی است مسئولیت این محتوا به عهده سرویس گیرنده (مشتری) بوده و راینت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت کاربران خود ندارد. همچنین برای جلوگیری از خسارات احتمالی و غیر قابل پیشبینی، سرویس گیرنده (مشتری) موظف است یک نسخه پشتیبان علاوه بر نسخه پشتیبانی که راینت تهیه می کند از فایل ها و پایگاه های داده ای که بر روی سرورهای راینت قرار میدهد به صورت مرتب تهیه کرده و نزد خود نگهداری کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی نظیر خرابی سرور، مشکلات شبکه، پاک شدن داده ها از روی سرورهای راینت و … بتواند فایلها و داده های خود را بازیابی نماید.

اطلاعات شخصی کاربران


کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحیح و کامل در اختیار راینت قرار دهد. در مقابل، راینت متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربر نظیر نشانی ایمیل، آدرس، شماره تلفن و… به صورت کاملا امن نزد خود نگهداری نماید و نیز از آنجا که حفظ حریم خصوصی کاربران برای راینت بسیار حائز اهمیت میباشد راینت متعهد میشود که اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد. با اقدام به خرید یکی از خدمات راینت، به ما این اجازه را میدهید که در موارد ضروری مثل بررسی های داخلی شرکت، بررسی وب سایت و محتوای وب سایت شما و مسائلی از این قبیل از اطلاعات شخصی شما استفاده نماییم.

راینت موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

پشتیبان گیری


راینت تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه و همینطور دیگر خسارت های وارد شده به کاربر به هر نحوی، هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای راینت توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه راینت نخواهد بود.

بک آپ گیری از سایت هایی که حجم بالای ۱۰ گیگابایت دارند انجام نمی شود و این یوزر ها باید خود بک آپ بگیرند

استفاده/فعالیت غیرمجاز


انتقال و واگذاری کلیه خدمات، محصولات و سرویس های راینت به غیر، از سوی مشتری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

اقدام برای کپی و بک آپ گیری سورس و کد های اختصاصی راینت و انتقال و نصب بر روی هاست های دیگر طبق قوانین جرایم رایانه ای و حقوق مالکیت وزارت ارشاد پیگرد قانونی دارد.

حفظ کیفیت خدمات همیشه در درجه اول اهمیت برای راینت بوده است. لذا در راستای این سیاست، با فعالیتهای غیر مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهای راینت در جهت فعالیتهای زیر برخورد خواهد شد و تمامی سرویس هایی که کاربر متخلف نزد راینت دارد، جهت بررسی موضوع، مسدود و در صورت عدم توانایی کاربر در توجیه تخلف، سرویس های کاربر متخلف برای همیشه از روی سرورهای راینت حذف و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد:

  • هک کردن، شامل مواردی نظیر: نفوذ و یا تلاش برای دسترسی بدون اجازه به وب سایتها، شبکه ها و رایانه های دیگر، Port Scan و تمامی اعمال خرابکارانه، کلاهبرداری، سرقت اطلاعات کاربران و…
  • ارسال ایمیل های تبلیغاتی و هرزنامه (اسپمینگ) و همچنین ارسال ایمیلهای انبوه و ناخواسته
  • استفاده از اسکریپتها و نرم افزارهایی که منابع سرور را بیش از حد مجاز اشغال نمایند و منجر به افت کیفیت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند. نظیر اسکریپت های چت آنلاین، لیچ، آپلود سنتر و…
  • آپلود فایلهای غیر مجاز، نظیر (و نه محدود به) شل ها و همچنین فایلهای غیر اخلاقی و نیز هر گونه اطلاعاتی که منجر به برخورد قضایی و یا فیلترینگ سایت مذبور گردد، مانند آپلود فایلهای موزیک و فیلم غیر مجاز و نظیر آن.
  • راه اندازی وب سایتهایی با محتوای مجرمانه و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و قانون جرایم رایانه ای
  • راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روی سرورهای هاست اشتراکی

شرایط سفارش و امور مالی


ثبت سفارش توسط مشتری، به منزله ی قبول شرایط و قوانین راینت میباشد.

پس از امضای قرارداد در صورت فسخ قرارداد هزینه عودت داده نخواهد شد.

طبق “مقررات نهائی ماده ۵۹۲ الی ۵۹۹”  و “فصل ششم، مبحث پنجم، ماده ۴۶۲ الی ۴۷۵” قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران – و –  مبحث چهارم، فصل اول، ماده ۱۷ قانون تجارت الکترونیکی ( لینک به پلیس فتا) جمهوری اسلامی ایران و  در صورت صدور  قرارداد و عدم پرداخت وجه و تعهدات طرف قرار داد ( مشتری ) تحت پیگرد قانونی قرار گرفته – و – “ماده ۹ – فسخ قرارداد” ، قرارداد راینت ( شرکت زاگرس کیمیای ماهان به شماره ثبت ۳۳۱۱۳۰ (لینک به سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور | سازمان ثبت اسناد و املاک کشور)) علاوه بر پرداخت وجه قرار داد ملزم به پرداخت دیرکرد و ضرر و زیان و همچنین حق وکالت خواهد بود.
سفارشات ثبت شده، فقط به مدت ۳ روز از تاریخ ثبت سفارش، قابل پرداخت خواهند بود و پس از آن منقضی خواهند شد و کاربر باید مجددا سفارش جدیدی در سیستم ثبت کند.
پس از خرید یکی از سرویس های میزبانی راینت توسط کاربر، راینت متعهد میشود مادامیکه کاربر سرویس خود را تمدید نماید، و در این دوره ها قیمت سرویس افزایش پیدا کرده باشد حداقل تا ۳ دوره فاکتور سرویس کاربر را با قیمت قبلی ایجاد نماید..
ارائه ی سرویس به وب سایتهای پرترافیک و حجیم بر روی سرورهای هاست معمولی امکان پذیر نمیباشد. دارندگان سایتهای پرترافیک و حجیم باید قبل از سفارش با واحد فروش راینت در خصوص دریافت سرویس مناسب برای وب سایت خود مشورت کنند. واضح است در صورت عدم توجه به این مساله، سرویس مربوطه مسدود خواهد شد و وجهی مسترد نمیگردد.
هزینه ی ثبت دامنه قابل برگشت نخواهد بود.
هزینه خرید سرور اختصاصی و مجازی قابل استرداد نخواهد بود.
مبالغی که بصورت افزایش اعتبار پرداخت می گردند قابل استرداد نمی باشند.
اگر مشتری، سرویس میزبانی به همراه دامنه خریداری کرده باشد (حتی سرویسهای شامل دامنه ی رایگان) در صورت درخواست استرداد وجه، هزینه ی ثبت دامنه طبق جدول تعرفه ی دامنه در سایت راینت، از مبلغ سرویس کسر شده و الباقی مبلغ به حساب اعلام شده توسط مشتری مسترد میگردد.
ارائه بک آپ سرویس های مسدود شده، فقط تا ۱ روز پس از تاریخ سررسید صورتحساب امکانپذیر است. بدیهی است پس از این مدت، ارائه بک آپ فقط در صورت پرداخت صورتحساب میسر خواهد بود.
اطلاعات سرویس های منقضی شده، تا ۳ روز پس از سررسید صورتحساب بر روی سرورهای راینت نگهداری خواهند شد و پس از این مدت در صورت عدم پرداخت صورتحساب، سرویس مربوطه به کلی از روی سرور حذف خواهد شد و راینت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ی کاربر نخواهد داشت.
* هزینه لایسنس ها، طراحی سایت، ثبت و انتقال دامنه، فروش سایت به هیچ وجه قابل عودت نمی باشد

پشتیبانی


تیم پشتیبانی راینت فقط مسئولیت رسیدگی به مشکلات مرتبط با خدمات ارائه شده توسط راینت را دارد و در رابطه با برنامه ها و اسکریپتهایی که کاربر بر روی هاست و یا سرور خود نصب و ذخیره میکند هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین کاربر باید آشنایی مقدماتی با مبحث هاستینگ و سرویسهای مرتبط با آن را داشته باشد و راینت هیچ تعهدی در قبال آموزش کاربران ندارد.
همچنین استفاده از اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوایی که فعال نمودن register_globals و فانکشن های خطرناک و یا نیازمند استفاده از php.ini اختصاصی و سفارشی شده هستند، ممنوع می باشد.
در هر سرویس میزبانی وب فقط یکبار امکان تعویض رایگان دامنه اصلی وجود دارد. برای دفعات بعدی مبلغ ۵۰۰۰ تومان به ازای هر دامنه دریافت می گردد.

پشتیبانی فنی تنها در صورتی انجام می گیرد که کاربر اقدام به خرید یکی از بسته های پشتیبانی کرده باشد.

پشتیبانی و تولید محتوای سایت ها تنها در صورت امکان پذیر است که کاربر بسته پشتیبانی طلایی را خریداری کرده باشد.

سرور مجازی


با توجه به غیرقانونی بودن نصب و استفاده از تورنت بر روی سرورهای دیتاسنتر های طرف قرارداد، نصب و استفاده از برنامه های تورنت و یا دانلود فایلهای تورنت ممنوع میباشد. در صورت دریافت شکایت و یا اخطار از سوی دیتاسنتر، سرویس کاربر متخلف قطع خواهد شد.
در صورت سرپیچی از هر یک از قوانین و یا سوء استفاده از منابع سرور مجازی و یا عدم پاسخگویی به موقع به ایمیلهای اخطار و Abuse، سرویس خاطی مسدود خواهد شد.
درصورت درخواست بازگشت وجه سرور های مجازی ای که دارای کانفیگ و لایسنس رایگان می باشند هزینه این دو مورد کسر شده و مابقی هزینه عودت خواهد شد.


×

یک فروشگاه 24 ساعته واقعی داشته باشید

اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  • اگر وقــت و بودجـــه اضـــافی ندارید
  • اگر فروشتـــان راضــی کننده نـــیست
  • اگـر از ســایت فعلیتان راضــی نـیستید
  • اگر می خواهید برند خود را جاودانه کنید