طراحی سایت |طراحی وب سایت|طراحی سایت ارزان|طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت کیمیا شرکتی است ذاتأ نرم افزار نویس این بدین معناست که عطف نیاز کارفرمایان خود اقدام به طراحی و تولید نرم افزار می نماید و نکته مهم اینکه برای تولید نرم افزار هیچ محدودیتی بر روی زبان برنامه نویسی asp یا php ندارد .

متین است به این چند نکته نیز اشاره کنیم که :

طراحی سایت کیمیا رسمأ ۱۳ سال است که فعالیت مستمر دارد که ماحصل آن طراحی سایت و اجرای بیش از ۱۳۰۰ پرتال داخلی و خارجی است که در ذیل اسامی تعدادی از کارفرمایان طراحی سایت کیمیا به استحضار رسانیده می شود .

طراحی سایت کیمیا در دو دفتر مجزا، یکی طراحی سایت و اجرا و یکی پشتیبانی فنی فعالیت می کند و همانطور که به این موضوع واقف هستید در صنف ما کمتر شرکتی هست که بیش از ۲۰ نفر در دفتر پشتیبانی آن فعالیت داشته باشند . پرواضح است برای رویت دفتر پشتیبانی طراحی سایت کیمیا فقط کافیست بدون هماهنگی به آدرس : تهران – ستارخان – ابتدای شادمان – پلاک ۴۲۵ – واحد ۲ مراجعه نمائید .

یکی از مهمترین دلایل ایجاد سایت، نمایش سایت با توجه به کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگل است، در این مورد نیز طراحی سایت کیمیا نفر اول کلمه کلیدی ” طراحی سایت ” و ” طراحی وب سایت ” است . قاعدتأ شرکتی که خودش اولین نمایش را دارد می تواند از همین روش برای کارفرمایان خود استفاده نماید ولی شرکت یا شخصی که خودش نتوانسته با کلمات کلیدی مربوط به خودش نمایشی در رتبه های بالای گوگل داشته باشد، به جرأت می توان گفت که : نمی تواند چنین ادعایی را برای کارفرمایان خود داشته باشد چرا که اگر علم این کار را داشت ابتدا برای سایت خودشان بکار می بست.