خدمات طراحی صفحات وب

امروزه نسل جدید وب‌سایتها با استفاده از نرم‌افزارهای ( CMS ( Content Management System ایجاد و یا بازسازی می‌شوند. از مزایای فراوان استفاده از این نوع نرم‌افزارها که اصطلاحاً از آنها بعنوان نرم‌افزارهای ایجاد و مدیریت محتوای وب‌سایت “CMS” نام برده می‌شود که جایگزین روشهای دست ساز و طراحی سنتی وب‌سایت می‌باشند می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و هزینه و … اشاره نمود.
نرم‌افزار ایجاد و مدیریت وب‌سایت لیموترش یکی از کاملترین و پیشرفته‌ترین این نرم‌افزارهاست که زمان و هزینه بسیار زیادی صرف تولید و تکامل آن شده است.

امکانات بسیار جامع و متنوع آن موجب رفع نیاز و پاسخگویی به تمامی خواسته‌های مشترکین در هر سطحی از تقاضا شده به طوری که قادر به ایجاد و مدیریت هرگونه وب‌سایت (اعم از شخصی، اطلاع‌رسانی، تجاری، خبری و …) ظرف مدت کوتاه بوده و ماحصل یک وب‌سایت بسیار کارآمد، مفید، پرمحتوا، بهینه و تماما پویا خواهد بود.روش کار با این نرم‌افزار بسیار ساده و کاربرپسند می‌باشد و نیازی به تخصص و دانش فنی ندارد. طراحی سایت کیمیا به مشترکینی که قصد ایجاد، بهینه سازی و یا بازسازی وب‌سایت خود را دارند استفاده از این نرم‌افزار را توسط خود مشترک توصیه نموده و درصورتی که مشترک به هر علتی قصد واگذاری طراحی آن را به طراحی سایت کیمیا داشته باشد، در واحد طراحی با استفاده از این نرم‌افزار وب‌سایت مشترک را ظرف مدت بسیار کوتاهی راه‌اندازی می‌نماید.