طراحی سایت هتل و نکات
طراحی سایت

طراحی سایت هتل و نکاتی که پیرامون عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار کلیدی می باشند. با گسترش اینترنت و بستر تجارت آنلاین مسافرین تمایل دارند هتل و امکانات در نظر گرفته شده برای مسافرین در بستر طراحی سایت هتل به نمایش گذاشته شود.

ادامه مطلبطراحی سایت هتل و نکات
طراحی سایت گردشگری و امکانات آن
طراحی سایت

طراحی سایت گردشگری و امکاناتی آن مسئله حائز اهمیتی برای کسب وکارهایی که در حیطه گردشگری و توریستی کار می کنند می باشد. بسیاری از شرکت های گردشگری و مسافرتی با طراحی سایت گردشگری درصدد ارائه امکانات و اطلاعات به کاربران خود می باشند.

ادامه مطلبطراحی سایت گردشگری و امکانات آن
طراحی سایت و درج ویدیو آنلاین
طراحی سایت

طراحی سایت و درج ویدیو آنلاین در طراحی سایت های آموزشی ، کنفرانسی و یا در دیگر زمینه های مرتبط بکار گرفته می شود. درج ویدیو آنلاین در طراحی سایت به منظور برگزاری کلاس ها، جلسات آموزشی و یا کنفرانس ها و همایشات برگزار شده بکار گرفته می شود.

ادامه مطلبطراحی سایت و درج ویدیو آنلاین
طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی
طراحی سایت

طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی امروزه با گسترش وب سایت ها در سطح اینترنت بسیار موفق عمل نموده اند. وب سایت ها برای موفقیت در محیط آنلاین می بایست نام تجاری شناخته شده ای داشته باشند، طراحی سایت درج آگهی و نیازمندی به منظور شناساندن وب سایت ها در دایرکتوری های مختلف بسیار موفق عمل نموده اند.

ادامه مطلبطراحی سایت درج آگهی و نیازمندی
طراحی سایت آموزشی و نکات
طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی می تواند به منظور آموزش آنلاین، اطلاع رسانی از جلسات آموزشی، اشتراک گذاشتن فایل های آموزشی و دیگر منظورها صورت پذیرد. سایت های آموزشی کاربران خاص با گرایش آموزشی خاصی را دارا می باشند فلذا در طراحی سایت آموزشی درنحوه آموزش هرچه بهتر مطالب به افراد می بایست تلاش نمود.

ادامه مطلبطراحی سایت آموزشی و نکات
طراحی سایت شبکه اجتماعی
طراحی سایت

چه فاکتورهای در طراحی سایت شبکه اجتماعی می بایست لحاظ شود؟سایت های شبکه اجتماعی به موجب امکاناتی که برای کاربران خود در نظر می گیرند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در طراحی سایت شبکه اجتماعی قابلیت هایی مانند پروفایل سازی، اشتراک متن، تصویر، ویدیو ، امکان کامنت گذاشتن و غیره وجود دارد. حال در طراحی سایت شبکه اجتماعی چه فاکتورهای اساسی را می بایست لحاظ نمود.

ادامه مطلبطراحی سایت شبکه اجتماعی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت

طراحی سایت خبری به منظور گسترش سریع اخبار، ارشیو اخبار برای اطلاع رسانی به افراد می باشد. نحوه نمایش اخبار ، نحوه ارشیو اخبار ، به روز ترین اخبار تمامی بخش های تاثیرگذار در طراحی سایت خبری می باشد تا کاربران بدون سردرگمی به اخبار مورد نظر خود دست یابند.

ادامه مطلبطراحی سایت خبری
طراحی سایت و امنیت
طراحی سایت

چگونه طراحی سایت پرترافیک را بدنبال داشته باشیم؟ طراحی سایت و ورود به دنیای مجازی برای کسب وکارها با اهدافی همچون معرفی محصولات و خدمات به مخاطبین و سودآوری بیشتر همراه بوده است. جذب ترافیک و بازدیدکننده بیشتر به معنای سودآوری بیشتر خواهد بود، در نتیجه به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت ها تبدیل شده است.

ادامه مطلبطراحی سایت و امنیت
طراحی سایت پرترافیک
طراحی سایت پرترافیک

چگونه طراحی سایت پرترافیک را بدنبال داشته باشیم؟ طراحی سایت و ورود به دنیای مجازی برای کسب وکارها با اهدافی همچون معرفی محصولات و خدمات به مخاطبین و سودآوری بیشتر همراه بوده است. جذب ترافیک و بازدیدکننده بیشتر به معنای سودآوری بیشتر خواهد بود، در نتیجه به یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وب سایت ها تبدیل شده است.

ادامه مطلبطراحی سایت پرترافیک
طراحی سایت دسترس پذیر
طراحی سایت دسترس پذیر

چگونه طراحی سایت خود را آسان و بدور از سردرگمی کاربران پیاده سازی نماییم؟چگونه طراحی سایت دسترس پذیر برای کاربران را طراحی نماییم؟ کاربران تمایل دارند مطالب و لینک های مورد نظر خود را بدون سردرگمی در صفحه سایت بیاند در غیر اینصورت وب سایت را رها خواهند نمود. حال چه نکاتی را می بایست به منظور طراحی سایت دسترس پذیر اجرا نماییم. در ادامه به اشاره این نکات می پردازیم.

ادامه مطلب طراحی سایت دسترس پذیر
مسائل طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه با گسترش دسترسی به اینترنت، استفاده از دیگر دستگاه ها به منظور بهره گیری از خدمات اینترنت امری دور از ذهن نمی باشد. طراحی سایت ریسپانسیو و دسترسی کاربران به صفحات وب سایت از طریق تلفن، تبلت و غیره بسیار مورد توجه قرار می گیرد و یکی از دغدغه های صاحبان کسب وکارها در طراحی وب سایت می باشد. در کنار تمامی این موارد، رعایت اصول خاص در طراحی سایت ریسپانسیو ضروری می باشد

ادامه مطلب مسائل طراحی سایت ریسپانسیو
رازهای گوگل در الگوریتم های سئو
رازهای گوگل در الگوریتم های سئو

سال ۲۰۱۴ با توجه به تغییرات و به روز رسانی های جدید گوگل بر مبنای الگوریتم های پاندا و پنگوئن و نیز طرح ریزی تغییر در نحوه جستجو از کلمات کلیدی به سمت جستجوهای رمزنگاری شده و بر اساس محتوا، سالی پر فعالیت را در زمینه سئو پیشرو قرار داده بود و سئو کاران حرفه ای نیاز به پیشرفت و ارتقا را به طور محسوس احساس می نمودند. در اینجا می خواهیم به شرح مختصری از تکنیک ها و رازهای گوگل در زمینه سئو بپردازیم.

ادامه مطلب رازهای گوگل در الگوریتم های سئو
الگوریتم کبوتر گوگل
الگوریتم کبوتر گوگل

به عنوان کاربر گوگل شما می بایست با سرعت و درستی نتایج جستجوگوگل آشنا باشید. اما در حقیقت چگونه گوگل در میان میلیون ها وب سایت نتیجه مورد نظر شما را به نمایش می گذارد؟ قلب تکنولوژی جستجو گوگل “PigeonRank™” می باشد. سیستمی برای رنکینگ نمودن وب سایت ها، که توسط گوگل پایه گذاری شده است و تاثیر زیادی بر روند سئو سایت می گذارد.

ادامه مطلب الگوریتم کبوتر گوگل
بازاریابی محتوا در سئو
بازاریابی محتوا در سئو

جستجو در موتورهای جستجو اساسی ترین روش در دسترسی به محتوا برای وب سایت ها می باشد. توجه به نکات سئو برای تهیه کنندگان محتوای وب سایت از اولیه خاصی برخوردار می باشد. چطور می توانیم محتوای سایت را بصورت بهینه ، به منظور بهره گیری در موتورهای جستجو استفاده نماییم؟ در وهله اول می بایست به بررسی این نکته بپردازیم که چگونه بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می شود.

ادامه مطلب بازاریابی محتوا در سئو
معماری سایت درفاکتورهای موفقیت سئو
معماری سایت درفاکتورهای موفقیت سئو

چارچوب و ساختار مناسب وب سایت، می تواند در بهبودSEO سایت نقش موثر داشته باشد همانطور که قالب نامناسب می تواند سایت را خراب کند. زمانی که شما به جستجو در صفحات وب می پردازید به مانند جستجو در کتاب بزرگی می ماند و بدیهی ست برای اینکه در این جستجو انتخاب شوید می بایست در ابتدای این کتاب قرار گیرید.

ادامه مطلبمعماری سایت در فاکتورهای موفقیت SEO
بازاریابی محتوا در seo
بازاریابی محتوا در seo

جستجو در موتورهای جستجو اساسی ترین روش در دسترسی به محتوا برای وب سایت ها می باشد. توجه به نکات سئو برای تهیه کنندگان محتوای وب سایت از اولیه خاصی برخوردار می باشد. چطور می توانیم محتوای سایت را بصورت بهینه ، به منظور بهره گیری در موتورهای جستجو استفاده نماییم؟ در وهله اول می بایست به بررسی این نکته بپردازیم که چگونه بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می شود.

ادامه مطلببازاریابی محتوا در seo
افزایش ترافیک و بازدید سایت
افزایش ترافیک و بازدید سایت

ترکیب استراتژی محتوا و سئو و بهینه سازی سایت با روش های اصولی می تواند نتایج خیره کننده ای از نظر ترافیک سایت و
افزایش بازدید سایت به وجود آورد.

ادامه مطلبافزایش ترافیک و بازدید سایت
چرا الکسا مهم است و چگونه می توانید رتبه بندی الکسای خود را بهبود ببخشید؟
آلکسا
رتبه الکسا چیزی است که بیشتر وبلاگ نویسان و صاحبان سایت ها بعد از رتبه بندی گوگل از آن مراقبت می کنند. حتی خیلی ها
سخت تلاش می کنند که رتبه بندی و رنک الکسای خود را بهبود ببخشند. دانلود نوار ابزار الکسا و استفاده از آن در هنگام بازدید سایت
به شما نشان می دهد که چگونه در حال تیراندازی در جهان وب هستید.

ادامه مطلبچرا الکسا مهم است و چگونه می توانید رتبه بندی الکسای خود را بهبود ببخشید؟
لینک بیلدینگ
سئو
این که لینک دهی داخلی برای سایت مهم است یا لینک دهی خارجی،همیشه یک موضوع مهم در سئو بوده . هر کسی تا حد
متوسط با سئو و بهینه سازی سایتآشنا است درک خوبی از اهمیت ساختمان لینک(لینک بیلدینگ)و همچنین اصول پایه ای این روش
دارد و برای برخی افراد لینک بیلدینگ افزایش سرعت رشد سایت در موتورهای جستجو می باشد..
ادامه مطلبلینک بیلدینگ
ترفندهای جذب مشتری در سئو

سئو

بهینه سازی موتور جستجو (سئو) یکی از تاکتیک های بازاریابی فوق العاده موثر است و اگر به درستی انجام شود می تواند درآمدزایی بالایی داشته باشد. با این حال معمولا سئو به عنوان گلوله ای نقره ای برای صاحبان کسب و کار است که بازدید کننده و ترافیک بالایی را برایشان دارد.
در حالی که سئو می تواند با یک استراتژی کامل با بازاریابی آنلاین ترکیب شود و ترافیک هدفمند و با کیفیت را برای شما بدهد.
باید به این نکته توجه کرد که سئو مسئول تبدیل ترافیک به مشتریان نیست اما با استراتژی مکمل می توانید به اهداف فروش خود با کمک سئو دست پیدا کنید.
اجازه بدهید این بحث را بیشتر بررسی کنیم:

ادامه مطلب به کار گیری ترفندهای جذب مشتری در سئو

اهمیت گرید ها در طراحی وب سایت

گریدها در طراحی وب سایت

مهمترین چیزی که در طراحی سایت مد نظر قرار می گیرد نحوه ارائه اطلاعات به کاربران است ، چیزی که باعث بوجود آمدن احساس رضایت در بازدیدکنندگان سایت می شود این است که در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند. با وجود این هدف طراحی سایت انواع متفاوتی دارد . در طراحی سایت باید یک ساختار کامل داشته باشد و به این توجه داشت که و اینکه چگونه اطلاعات مورد نیاز کاربران در اختیار آنها قرارگیرد .

ادامه مطلب اهمیت گریدها در طراحی وب سایت

دلایل اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

دلیل اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

با گذشت زمان و پیشرفت لحظه ای تکنولوژی می بایست طراحی سایت خود را طوری کنید تا کاربران مختلف قادر باشند با انواع دستگاههایی که به آن دسترسی دارند از سایت شما دیدن کنند ، طراحی وب سایت شما باید این انعطاف پذیری را داشته باشد که در انواع دستگاهها و اندازه های مختلف آنها به راحتی به نمایش درآید و ظاهر آن تغییر نکند . این انعطاف پذیری موجب موفقیت کسب و کار آنلاین شما خواهد شد

ادامه مطلب دلایل اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

سایت های قدیمی در مقابل سایت های جدید؛ کدام برنده می شوند؟

سایت های قدیمی در مقابل سایتهای جدید

در حالی که اعتماد عمومی، از برندهای قدیمی به سوی شرکت های تازه تاسیس شده در حال حرکت است، اما به نظر می رسد گوگل بیشتر دوست دارد بیشتر سایت های قدیمی و ثابت را ببیند تا سایت های جدید را. به نظر می رسد گوگل باید در آینده راه خود را تغییر دهد و پارامترهای سئو جدیدی را به میان آورد.
ما در این مقاله سعی می کنیم که مارکت ها و سایت های جدید را با عوامل سئو بررسی کنیم.

ادامه مطلب سایت های قدیمی در مقابل سایت های جدید؛ کدام برنده می شوند؟