هاست لینوکس وپنلش ۳

هاست لینوکس وپنلش ۳

. وب مین – UI وب محور برای ادمین سیستم وب مین برای هاست یونیکس (Unix) به کار می رود. با استفاده از مرورگرهای مدرن می توانید اکانت کاربر، Apache ، دی ان اس، اشتراک گذاری فایل و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید. استفاده از وب مین نیاز شما به غیر اتوامات ویرایش کردن فایلهای شکل دهی فایلهای یونیکس مانند /etc/passwd را برطرف می کند و شما می توانید سیستم را به صورت ریموت نیز مدیریت کنید.

۷. SysCP –هاست لینوکس سیستم کنترل پنل برای سرورهای LAMP این کنترل پنل یک front end وب محور برای مشتریان سرویس های اینترنتی فراهم می کند و آنها را قادر به مدیریت کردن آدرس های ایمیل، دومین و دیتابیس ها می سازد. این کنترل پنل شمار زیادی از اپلیکیشن های رایج مانند Apache, Apache 2.x, Lighttpd, Bind9, PowerDNS, Courier, Dovecot, Postfix, Exim4, ProFTP, PureFTP, Awstats و اپلیکیشن های Webalizer را ساپورت می کند.

۸. Virtualmin – کنترل پنل سرور وب این کنترل پنل بسیار قدرتمند و قابل انعطاف است و براساس سیستم های مدیریت وب معروفی چون GUI و وب مین که منبع باز نیز هستند طراحی شده است. از طریق واسط کاربری این کنترل پنل می توانید دومین، میل باکس، دیتابیس، اپلیکیشن و کل سرور مجازی خود را مدیریت کنید. به ۴ طریق می توانید سرور خود را مدیریت کنید: وب، ابزار های قابل جابجایی، command line و API ریموت.

۹. ISPConfig– کنترل پنل هاست لینوکس و مدیریت کردن ISP ISPConfig یک کنترل پنل منبع آزاد و ابزار مدیریت کردن ISP برای لینوکس است. این کنترل پنل مدیریت سرور دی ان اس را که کمی دشوار است را آسان می کند و از یک کنترل پنل چندین سرور را مدیریت می کند. با استفاده از واسط وب اسان آن می توانید وب سرور، ایمیل سرور، BIND DNS, proftpd + vsftpd FTP server ، دیتابیس MySQL ، SPAMASSASSIN خود را مدیریت کنید.

۱۰. سی پنل– کنترل پنل هاست لینوکس محور پر استفاده این کنترل پنل سرورها را به هاست لینوکس پلت فرم کاملا اتومات تبدیل می کند. دارای GUI آسان و قابل استفاده و ابزارهای اتومات سازی است که پروسه هاست کردن وب سایت را آسان می کند. سی پنل برای ادمین، ریسلر و کاربر نهایی کاربردهای گوناگونی فراهم می سازد و آنها را قادر به کنترل کردن وب سایت و سرور از طریق مرورگر استاندارد می سازد.( هاست لینوکس )

۱۱. زدپنل – کنترل پنل زدپنل یک کنترل پنل هاست لینوکس رایگان و منبع باز نوشته شده به زبان PHP و پایگاه داده MySQL است. این کنترل پنل  هاست لینوکس دارای امکانات ایجاد دامنه، ساب دومین و پارک دامنه ، ایجاد ایمیل، فوروراد و لیست ، ایجاد کاربر، مدیر و گروه کاربری ، ایجاد پایگاه داده MySQL ، ایجاد کاربر FTP با تعیین سطح دسترسی ، قابل نصب بر روی انواع سیستم عامل ها (لینوکس از جمله CentOS و Ubuntu، ویندوز) ، پشتیبانی از چند زبانگی ،اضافه کردن امکانات با ماژول ،قابلیت تغییر و ایجاد قالب دلخواه و امکانات دیگر مورد نیاز یک کنترل پنل….

هاست لینوکس وپنلش 3

هاست لینوکس وپنلش ۳