هاست لینوکس وبهینه سازیش

سرور مجازی خصوصی یا همان VPS امروزه یکی از مفید ترین انواع برای سرویس خدمات هاستینگ بدلیل خوبی های آن استفاده  می شوند.
اکثر صاحبان کسب و کار اینترنتی از وی پی اس برای میزبانی وب سایت های خود استفاده می کنند و این نوع هاست یعنی هاست لینوکس ویژگی هایی بسیار بالا با هزینه مناسب برای آنان در پی دارد.

معرفی کنترل پنل های وب هاست لینوکس محور (هاست لینوکس)

 

کنترل پنل هاست لینوکس یک واسط کاربری برپایه وب است که توسط شرکت ارائه کننده سرویس هاست  لینوکس و دامنه به شما داده می شود

همچنین کنترل پنل اپلیکیشنی کاربردیست برای دسترسی به سرور لاگ، اطلاع یافتن از جزئیات مقدار فضای وب و پهنای باند استفاده شده و مقدار باقیمانده، مدیریت کردن ایمیل اکانت تحت نام دامنه ، اداره کردن اکانت های کاربر اف تی پی، مدیریت کردن دیتابیس و مشاهده آماره بازدیدکنندگان و دسترسی ساده به فایلها و فولدرها از طریق فایل منیجر.

هاست لینوکس :

در زیر به ۱۰ کنترل پنل هاست لینوکس محور خوب اشاره می کنیم  که بعضی از آنها منبع باز و برخی تبلیغاتی هستند، اما تمام آنها کاربردی و مفید هستند و استفاده از آنها آسان می باشد. شرکت های هاست لینوکس عموما  یک یا چندین کنترل پنل را در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

ویژگی های سرور لینوکس نسبت به سرور ویندوز چیست؟

هاست لینوکس و بهینه سازیش

هاست لینوکس و بهینه سازیش

بعد از خرید دامنه، متناسب با اهداف شما نوبت به انتخاب فضای میزبان اطلاعات یا داده شما می دهد. در مواقعی که کاربری وب سایت و یا به طور کلی اطلاعات شما در سطح کاربری های شخصی و یا تجاری باشید و یا به طور کلی حجم اطلاعاتی که میزبانی می شود، در سطح گسترده ای نباشید، نیاز شما با خدمات هاست اشتراکی برطرف خواهد شد.

. به هر حال، پس از اینکه دامنه خود را انتخاب نمودید و به مرحله سفارش و خرید هاست رسیدید، اولین واژه هایی که با آن رو به رو خواهید شد ( خرید هاست ویندوز ، خرید هاست لینوکس ، کنترل پلسک ، کنترل پنل سی پنل “Cpanel” ) خواهد بود. حال موضوع این هست که شما نیاز به کدام یک از خدمات خواهید داشت .. .