طراحی وب سایت و ۸مشکل آن۲

 

  • در طراحی وب سایت خود سوال کم تر بپرسید؟

بعضی وقت ها شما قصد دارید که از بازدید کننده سوالاتی را بپرسید. اما ساختار طراحی وب سایت باید به اندازه‌ی کافی ساده باشد، تا بازدیدکنندگان گیج و سر در گم نشوند.از تنظیم فهرست انتخابی با حدود ۲۰ گزینه‌ی انتخابی خودداری کنید، افراد، در هر بار می‌توانند بین ۵ تا ۹ مطلب را به حافظه خود بسپارند. سعی کنید از این حد بیشتر نشود، چون در غیر این صورت،آنها گیج شده، طراحی وب سایت شما را ترک می‌کنند.

 

  • به حریم خصوصی افراد، در طراحی وب سایت کم تر لطمه وارد کنید

البته این تا حد زیادی به ماهیت وب سایت، شغل و کنارآمدن شما با قضایا بستگی دارد. در هر صورت ضروری است، که مطالب وب سایت خود را خوب بررسی کنید، تا اطلاعاتی که به مسایل خصوصی و امنیتی لطمه وارد می‌کند، و همچنین مورد علاقه‌ی هکرها است در آن موجود نباشد. در ابتدایی ترین مراحل، باید از گذاشتن عکس‌ها، آدرس‌های ایمیل و جزییات شخصی کارکنان در طراحی وب سایت خودداری کنید. همچنین، چگونگی طراحی وب سایت ساختار URL و صفحه‌ی پیغام ایراد ۴۰۴ نوع سرور یا پشتیبان شما را برای افراد، آشکار می‌سازد. این‌ها چیزهایی است که هکرها نباید بدانند. حتی در انتشار اطلاعات درباره‌ی تولیدات، کارشناسان وب، توصیه می‌کنند، فقط از نکاتی که مشتریان را به خرید ترغیب می‌کند؛ استفاده کنید و نه نکاتی که اطلاعات شرکت را به خارج انتقال دهد.

 

 

طراحی وب سایت و 8مشکل آن2

طراحی وب سایت و ۸مشکل آن۲

  • از سخنان نامفهوم و گنگ استفاده نکنید!

هدف اصلی بیشتر  طراحی وب سایت‌ها آگاه کردن مشتریان از نحوه فعالیت‌های طراحی وب سایت و چگونگی ارائه خدمات و تولیدات به مشتریان است. وقتی در طراحی سایت حرفه ای خود از زبانی فنی یا اصطلاحاتی نامفهوم استفاده می‌کنید به طوری که اکثر مردم از درک آنها عاجزند در حقیقت به کار بیهوده‌ای دست زده‌اید. از بیانی شیوا و مستقیم استفاده کنید. استفاده از واژه های پیچیده یا زیاده گویی در اینترنت امری عادی است. اما این مسأله با صداقت‏، کیفیت محصولات و درستکاری فعالیت‌های شما مغایرت دارد.