طراحی وب سایت و مشکل آن۳

در قسمت آخر این مقاله طراحی وب سایت ما می خواهیم  به بررسی چند مورد آخر این هشت مشکلاتی که ممکن است در زمینه طراحی وب سایت تتان پیش بیاید و با آن روبه رو شاید به شوید آشنا می کنم که امیدوارم در این مقالات مربوط به طراحی وب سایت توانسته باشم کمکی به شما دنبال کنندگان گرامی و همراهان راینت داشته باشم .گروه راینت خوشحال میشود که شما خوانندگان عزیز ما را با نظرات و پیشنهادات خود بیشتر آشنا کنند و ما را در جریان انتقادات و پیشنهادات خود قرار دهند .

  • از امکانات خود به بهترین نحو در طراحی سایتتان استفاده کنید!

مطمئناَ قصد شما فروش اجناس از طریق طراحی وب سایت است. اما بازاریابی از طریق سایت بیش از آگاهی دادن و جذب مردم به لاف زدن می‌پردازند، فقط بازدید کنندگان را فراری می‌دهد. در طراحی وب سایت خودبه این نکته توجه کنید که سایت خود را پر از تبلیغات نکنید بلکه آن را به شکل یک مکالمه دو طرفه بین خود و بازدید کنندگان طراحی وب سایت کنید.

وقتی در طراحی سایت حرفه ای خود از زبانی فنی یا اصطلاحاتی نامفهوم استفاده می‌کنید به طوری که اکثر مردم از درک آنها عاجزند در حقیقت به کار بیهوده‌ای دست زده‌اید. از بیانی شیوا و مستقیم استفاده کنید. استفاده از واژه های پیچیده یا زیاده گویی در اینترنت امری عادی است. اما این مسأله با صداقت‏، کیفیت محصولات و درستکاری فعالیت‌های شما مغایرت دارد.

  • در طراحی وب سایت خود مطالب را بروز کنید!

چون چیزی که باعث سردرگمی بازدیدکننده می شود در طراحی وب سایت مطالب قدیمی است. همین اتفاق در مورد لینک‌ هایی صادق است که افراد را به صفحات غلط هدایت می‌کند. به طور منظم طراحی وب سایت خود را بررسی کرده و لینک‌های تغییر یافته و از رده خارج را شناسایی کنید.

 

طراحی وب سایت و مشکل آن3

طراحی وب سایت و مشکل آن۳