طراحی وب سایت حرفه ای و نکات ریز طراحی آن

 

طراحی وب سایت حرفه ای :

در طراحی وب سایت حرفه ای با تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت ، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت طراحی وب سایت حرفه ای شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.
طراحی وب سایت حرفه ای ، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته میشود .

طراحی وب سایت حرفه ای رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت حرفه ای علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی ، می بایست به استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به طراحی سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.
هدف طراحان وب سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت حرفه ای شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. در طراحی سایت حرفه ای فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.
آیا طراحی سایت شما آزار دهنده است؟
بله،آزار دهنده بودن خیلی کار سختی نیست. ولی برخی وب سایت ها در طراحی سایت و طراحی پرتال در آزار دهنده بودن ماهرتر از برخی دیگر از سایت ها هستند. پنج نکته ای که در ذیل می آید را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا طراحی سایت حرفه ای ، درطراحی سایت و طراحی پرتال شما بینندگان تان را آزار میدهد یا نه.
 

طراحی وب سایت حرفه ای و نکات ریز طراحی آن

طراحی وب سایت حرفه ای و نکات ریز طراحی آن

  1. موسیقی پیش زمینه :

 

در طراحی وب سایت حرفه ای مگر آن که سایت شما مربوط به یک ایستگاه رادیویی یا فروش سی دی موسیقی باشد. چرا باید موسیقی را برای هر صفحه از وب سایت در طراحی وب سایت حرفه ای و طراحی سایت خود بطور پیوسته برای بینندگان تان پخش کنید؟
۲. استفاده از فونت هایی با سایز خیلی بزرگ در طراحی وب سایت حرفه ای :

چنانچه هدف شما طراحی وب سایت حرفه ای برای کم بینایان می باشد، در اینصورت هدف شما قابل تحسین هست ولی اگر هدفتان این نبوده، در اینصورت این کار شما همانند فریادی بلند بر سر بیننده بیگناه هست. مردم دوست ندارند کسی بر سر آنها فریاد بزند.پس نه فریاد بزنید و نه خفیف صحبت کنید.