طراحی وبسایت حرفه ای و نکاتش۱

 

در دنیای مجازی، آنچه که برای یک طراح وبسایت حرفه ای مهم است؛ داشتن محتوایی با پیوندهای داخلی و خارجی است. برای دست یابی به این هدف باید از روش هایی استفاده کرد تا طراحی وبسایت حرفه ای شما دارای لینک داخلی و خارجی زیاد و کارآمد شود. یکی از اهداف مدیران سایت داشتن رتبه خوب در بین سایر طراحی وبسایت حرفه ای است. برای دستیابی به این روش می بایست از روش های موثر استفاده کرد. سئو یا بهینه سازی در طراحی وبسایت حرفه ای از همان روش ها یا بهتر است بگوییم ابزارهاست. خیلی از افراد خواهان این هستند که در یک بازه ی زمانی مشخص مثلا یک ماه یا کم تر، موقعیت سایتشان در بین ۱۰ سایت اول گوگل باشد. نکته ی مهم در بهینه سازی طراحی سایت صبر و حوصله است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش های مد نظر ما دارای رتبه خوب و آمار بازدید بالا شوید. این مقاله دارای ۸ نکته مهم در طراحی سایت جدید است.

 

  • توجه به لینک های ورودیدر طراحی وبسایت حرفه ای

در نکته اول در طراحی وبسایت حرفه ای از شما خواهش می کنیم تا به لینک هایی که با شما پیوند برقرار می کنند دقت کنید. توجه شما باید به این باشد که این لینک ها توسط چه سایت هایی ایجاد شده است؟ شاید بپرسید که مگه نوع سایت هم  در دادان لینک مهم است؟ باید بگوییم بله. دقت کنید که با سایت هایی که دارای رتبه پایین هستند رابطه کمی داشته باشید. در طراحی وبسایت حرفه ای به تعداد لینک هایی که دامنه های متفاوتی همچون: .com-.co.uk و یا هرگونه دامنه دیگری هستند، به دقت توجه نمائید.

  • توجه به لینک های خروجی در طراحی وبسایت حرفه ای

در طراحی وبسایت حرفه ای علاوه بر دقت به نوع لینک های ورودی باید به لینک های خروجی هم دقت کنید. با نوآوری و توسعه صفحات وب خود و ایجاد مطالب مرتبط، سایت خود را به روز کرده و به لینک های به روز شده اجازه دهید. سعی کنید به منظور توسعه سایت خود با مجموعه ای ازلینک های متعادل، لینک شوید.

 

طراحی وبسایت حرفه ای و نکاتش1

طراحی وبسایت حرفه ای و نکاتش۱