طراحی وب سایت و ۸مشکل آن۱

 

خیلی از افراد در طول طراحی وب سایت حرفه ای خودشان یا توسط دیگران به مسائل و ویژگیهای آن توجهی نمی کنند. این امر زمانی قابل توجه میشود که شما از طراحی وب سایت خود ناراضی هستید و تصمیم دارید هزینه ی دیگری را بابت طراحی وب سایت حرفه ای تان متحمل شوید. این مساُله تاُثیر منفی بر عملکرد طراحی وب سایت حرفه ای دارد. حال ما می خواهیم شما را از ۸ عامل بروز مشکلات در طراحی وب سایت آشنا کنیم :

 

  • چهره خود را در صفحه خانه نگذارید!

با وجود آن که عکس شما یک نوع خوشامدگویی به بازدید کنندگان محسوب می شود ولی، برخی کارشناسان بر این باورند که ، این عکس، دلیل حضور بازدیدکنندگان را در طراحی وب سایت شما کم رنگ کرده است . دیدن چهره شما در سایت، مانند ملاقات یک شخص تازه است، و به جای پرداختن به مسایل بازدیدکنندگان، مثل این است که به آنها بگویید: من چقدر در این عکس، عالی به نظر میرسم. وب سایت شما باید تماماً درباره‌ی بازدیدکنندگان باشد و نه در مورد شما. قبل از هر چیزباید نظر بازدید کننده را دریابید.

 

  • آلودگی دیداری و شنیداری کم تر ایجاد کنید!

این مورد شامل هر چیز می‌شود. از یک طرف تصاویر متحرک گیج کننده در صفحه‌ی اصلی واز طرف دیگرهر نوع عکس، از مشتریان طراحی وب سایت گرفته تا …

اول چیزی بیش از بهره‌ گیری بیهوده از فن‌آوری جدید نیست و مثال آخر، منحرف شدن از مسیر فعالیت‌های حرفه‌ای است. گذشته از این، بارگذاری موسیقی‌های پرزرق برق و پر سر و صدا مدت زیاد‌ی طول می‌کشد و همین امر، بازدید کنندگان طراحی وب سایت شما را فراری می‌دهد.

داشتن یک طراحی وب سایت با فن‌آوری قوی برای بسیاری از وب سایت‌ها ضروری است، اما برای

حضور تکنولوژی باید دلیلی مهم‌تر از تحت تاثیر قراردادن مردم، وجود داشته باشد

طراحی وب سایت و 8مشکل آن1

طراحی وب سایت و ۸مشکل آن۱