سامانه پیام کوتاه


آمارها حاکی از رشد قابل توجه صاحبان تلفن همراه در سراسر جهان است. ورود موبایل به زندگی مردم، تاثیرات گسترده ای در حوزه‌های مختلفی از جمله روابط عمومی، ارتباطات و تبلیغات داشته است.امروزه تبلیغات از طریق پیام کوتاه یکی از بهترین روش‌های بازاریابی به شمار می‌آید، با گذشت بیش از یک دهه از ورود پیامک به ایران امروزه شرکت‌های بسیاری در زمینه ارائه خدمات SMS فعالیت می‌کنند. کاربران این خدمات، بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از یک نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه، جهت اطلاع رسانی و معرفی خدمات خود بهره مند شوند.

چرا راینت ؟


شرکت‌ راینت در سال ۱۳۸۵ با آغاز فعالیت در زمینه پیام کوتاه از اولین شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات در کشور نام گرفت. اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مشتریان خود از طریق پیام کوتاه از اولین اقدامات این شرکت بود. واحد پیام کوتاه‌ راینت درسال ۱۳۸۶ با بومی سازی پنل کاربران و فروش سامانه‌های پیام کوتاه به صورت عمده، اقدام به گسترش خدمات خود نمود. این واحد با ارائه خدمات مناسب و پشتیبانی فنی ودقیق توانسته است علاوه بر کسب رضایت بیش از ۲۰۰۰ کاربر و نماینده، با اخذ مجوزهای رسمی سامانه‌های پیام کوتاه از جمله انجمن کارفرمایان اینترنت، انجمن انفورماتیک کامپیوتر و سازمان نظام صنفی رایانه ،در بین ۱۰شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه قرار گیرد.

پنل کاربری


از هرنقطه ی دنیا با اتصال به اینترنت می توانید با شماره های اختصاصی ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ اقدام به ارسال و دریافت پیام کوتاه نمایید.این سامانه دارای پکیج های مختلفی می باشد که بسته به نیاز خود میتوانید یکی از پکیج ها را انتخاب کرده و مراحل سفارش را تکمیل نمایید. ظرف کمتر از ۱۵دقیقه پنل به همراه شماره ی اختصاصی شما آماده استفاده خواهد بود

سرویس های نمایندگی


قبل از سفارش حتماً، قیمت‌های ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید

واحد پیام کوتاه شرکت‌ راینت  با فراهم آوردن سرویس‌های نمایندگی کارآمد و تعرفه‌های متنوع، بالاترین نرخ سودآوری را برای نمایندگان خود مهیا ساخته است.
راینت با ارائه تخفیفات ویژه و حداقل تعرفه موجودبرای سرویس‌های نمایندگی خود، همواره کوشیده است تا افراد حقیقی و حقوقی علاقمند به فعالیت دراین زمینه را به بهترین شکل همراهی نماید.

(فعالیت +تخفیف + سود) بیشتر

با فعالیت بیشتر نمایندگان،تخفیفات و در نتیجه سود بیشتری عاید آن‌ها خواهد شد؛ پس بدون هیچ محدودیتی کسب درآمد کنید

تعرفه پیامک


واحد پیام کوتاه‌ راینت به عنوان یکی از برترین و پرترافیک‌ترین سامانه‌های پیام کوتاه کشور، خدمات خود را باکیفیت مطلوب و تعرفه های باورنکردنی ارائه می‌دهد. با ایجاد تعرفه پلکانی برای پنل های کاربری و تعرفه ثابت برای سرویس نمایندگی وارتباط مستقیم با کلیه اپراتورهای اصلی ، پیرو سیاست کاری (جلب رضایت مشتری تا جذب حداکثری) سبب شده تا سامانه پیام کوتاه راینت ، پایین ترین تعرفه موجود در بازار را به خود اختصاص دهد.

جشنواره ها

به پاس همراهی و ارج نهادن به اعتماد شما، سامانه پیام کوتاه راینت همواره جشنواره های ثابت، فصلی و مناسبتی خود را برای تشویق و ترقیب شما تدارک دیده است