طراح وب سایت حرفه ای عدم وابستگی به موقعیت جغرافیایی دارد :

در واقع یک طراح وب سایت حرفه ای می تواند در کلبه ای در یک روستای دور افتاده هم مشغول به حرفه خود باشد! کافی است یک خط تلفن و برق باشد تا بتواند تقریبا از همه جای دنیا سفارش بگیرد. در واقع یک طراح وب سایت حرفه ای (چه به عنوان طراح مستقل و فریلنسر، و چه به عنوان کارمند دورکار یک شرکت) تمام کارهای خود را در بستر وب انجام می دهد و لزوما نیازی به حضور نیست. در خانه خود می توانید بنشینید و با ده ها مشتری از شهرهای مختلف سر و کله بزنید. کمتر شغلی چنین ویژگی‌ای طراح وب سایت حرفه ای را دارد.

از طرفی، یک طراح وب سایت حرفه ای اصولا باید به این اصل ایمان داشته باشد که طراح وب سایت یک فرد یا شرکت نقش فروشگاهی بین المللی را دارد. اگر زبانتان هم خوب باشد شاید بتوانید روی درآمدهای خارجی (که بسیار بسیار بسیار بالاتر از نرخهای معمول در ایران است) هم حساب کنید.

 

 

طراح وب سایت

طراح وب سایت

طراح وب سایت حرفه ای عدم نیاز به سرمایه‌ی اولیه، به جز زمان:

برای اینکه شغل طراحی وب سایت حرفه ای را شروع کنید می توانید با یک کامپیوتر قدیمی که فقط نوت‌پد دارد شروع کنید! اگر مصرف برق و پول اینترنت را روی حساب مصارف خانگی بگذاریم، هیچ خرج دیگری نخواهید داشت. در واقع بزرگترین سرمایه ای که باید بگذارید تا به شما سود برساند، زمان است. شما باید زمان قابل توجهی بگذارید تمام تکنیکهای به روز مورد نیاز برای طراحی وب سایت حرفه ای را یاد بگیرید، و این یادگیری باید همیشه استمرار داشته باشد. از طرف دیگر طراحی وب سایت حرفه ای و برنامه نویسی شما (اگر بخواهید حرفه ای کار کنید) وقت قابل توجهی خواهد گرفت. از طرفی این حرفه یعنی طراح وب سایت ، جزء دسته خدمات قرار می گیرد، و بنابراین طراح وب سایت احتمالا بیشتر از نود درصد پولی که از مشتری می گیرید سود خالص است. پس در مقایسه با شغلهایی که با فروش محصول به سود می رسند، واقعا شغل پر سودی به حساب می رسد!