تاریخچه راینت


راینت - درباره راینت - شرکت راینت - طراحی سایت راینت

نام تجاری راینت

نام تجاری راینت (righnet ) در سال ۱۳۸۷، توسط مهندس کاوه حیدرآبادی و  با پشتوانه چندین سال تجربه ی موسسان خود در زمینه ی طراحی و توسعه وب سایت و تبلیغات اینترنتی کار خود را آغاز کرد. گروه راینت مفتخر است که با هدف خدمت رسانی به شما عزیزان کار خود را آغاز کرده و در راستای همین هدف به ارائه خدماتی با تضمین و کیفیت بالا، متناسب برای هرگونه درآمد پرداخته است.

استاندارد های راینت

راینت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب و با بهره گیری از روشهای صحیح و کاربردی در تبلیغات اینترنتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به صورت قابل ملاحظه ای توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع تبلیغاتی، سیستم‌های اطلاعات و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

صاحب امتیاز راینت


صاحب امتیاز راینت :   کاوه حیدرآبادی

خدمات راینت


راینت - درباره راینت - شرکت راینت - طراحی سایت راینت
راینت - درباره راینت - شرکت راینت - طراحی سایت راینت

راینت از ۴ بخش کلی تشکل شده.

 

بخش طراحی و توسعه وبسایت راینت

در این بخش راینت خدمات طراحی و پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی ارائه می گردد.

 

بخش میزبانی وب راینت ( هاستینگ راینت )

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که ٢۴ ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند. شرکت‌ راینت با سابقه ١٠ ساله در ارائه خدمات متنوع میزبانی وب نظیر خدمات میزبانی لینوکس و ویندوز، سرورهای مجازی و اختصاصی، میزبانی سایت‌های پر بازدید و میزبانی فایل؛ افتخار میزبانی بیش از ۵٠٠٠ سایت را در داخل و خارج از کشور را دارد.

 

بخش دامنه راینت ( دامین راینت )

دامنه یا دامین یا domain نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را انتخاب نماید؛ مانند righnet و بخش دوم نیز که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، پسوندی است قراردادی که از دو تا شش حرف تشکیل شده است و هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقۀ خود یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. از متداول‌ترین پسوندهای بین‌المللی می‎توان به com،net،org،info اشاره نمود.

 

بخش پیام کوتاه راینت

راینت در سال ۱۳۸۷ با آغاز فعالیت در زمینه پیام کوتاه از اولین شرکت‌های ارائه دهندۀ این خدمات در کشور نام گرفت. اطلاع رسانی و ارائۀ خدمات به مشتریان خود از طریق پیام کوتاه از اولین اقدامات این شرکت بود. واحد پیام کوتاه‌ راینت با فروش سامانه‌های پیام کوتاه به صورت عمده، ارسال انبوه پیام کوتاه و طراحی اختصاصی و بومی سازی پنل کاربران اقدام به گسترش خدمات خود نموده است. این واحد با ارائۀ خدمات مناسب و پشتیبانی ٢۴ ساعته توانسته است علاوه بر کسب رضایت مشتریان، در بین ١٠ شرکت برتر ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه قرار گیرد.

تا به حال چه کرده ایم؟


۰
پروژه در حال انجام
۰
پروژه انجام شده
۰
درخواست

ما کی هستیم؟


کاوه حیدرآبادی

مدیر کل راینت

غلام حسین جعفریان

سرمایه گذار راینت

مینا عباسی

معاون راینت

امیر پیروز

مدیر فروش راینت

رضا سیفی قزوینی

مدیر تیم بازاریابی راینت

سپیده پیروز

مدیر تیم گرافیک راینت

الهه حیدرآبادی

مدیر تیم تولید محتوی راینت

پوریا زاهدی

مدیر تیم برنامه نویسی راینت